Pradžia 112 Įvykiai Akistatos su Ukmergės policija vengęs vairuotojas rėžėsi į kitą automobilį, stulpą ir...

Akistatos su Ukmergės policija vengęs vairuotojas rėžėsi į kitą automobilį, stulpą ir namą

2062
0

avarija-ukmergeje-57240b00b6366

Kaip praneša naujienų portalas 15min.lt , šeštadienį, apie 3 val. Ukmergėje, Gedimino gatvėje į stovintį automobilį, gatvės apšvietimo stulpą ir namo sieną trenkėsi „Volkswagen Sharan“. Avariją patyręs vairuotojas paliko automobilį ir iš įvykio vietos paspruko.

Paaiškėjo, kad tas pats „Volkswagen Sharan“ kliudė bei apgadino ir dar du automobilius, o nuo pareigūnų bėgte pasprukęs vairuotojas apskritai neturėjo teisės sėsti prie vairo.

Pabūgo pareigūnų

„Volkswagen“ vairuotojas avariją patyrė tuomet, kai bandė pasprukti iš policijos pareigūnų akiračio. Įtartiną automobilį pastebėję ir su juo prasilenkę Ukmergės policijos pareigūnai nusprendė „Volkswagen“ vairuotoją sustabdyti patikrinimui.

untitled

Pamatęs, kad policijos automobilis gatvėje apsisuka, „Volkswagen“ vairuotojas padidino greitį ir nuvažiavo siekdamas išvengti akistatos su policija. Iš paskos važiavusiems policijos pareigūnams persekiojimą apsunkino tirštas rūkas.
Tačiau bėglys toli nenuvažiavo. Į Gedimino gatvę pasukę policijos pareigūnai netrukus pastebėjo į namo sieną įsirėžusį „Volkswagen Sharan“.

Paaiškėjo, kad prieš atsitrenkdamas į pastatą automobilio vairuotojas kliudė gatvėje stovėjusį „Toyota Avensis“, vėliau trenkėsi į gatvės apšvietimo stulpą ir tik tada taranavo namą.
Per avariją „Volkswagen Sharan“ buvo gana stipriai apdaužytas, nulūžo automobilio ratas.

Prie transporto priemonės pribėgę policijos pareigūnai rado tik praviras dureles ir užvestą variklį. Vairuotojas pasišalino. Vyro nematė ir smūgio garso pažadintas Gedimino gatvės gyventojas.
„Volkswagen Sharan“ buvo priverstinai nuvežtas, o Ukmergės policijos pareigūnai ėmė aiškintis, kas vairavo transporto priemonę ir sukėlė eismo įvykį.

Vairuotojui už pasišalinimą iš įvykio vietos gresia nemenka bauda ir teisės vairuoti atėmimas.

Neatmetama versija, kad vairuotojas akistatos su policija vengė ir iš įvykio vietos bėgte spruko dėl to, jog buvo neblaivus.

15min

Tomo Markalevičiaus nuotr.

Daugiau nuotraukų ir video ČIA.

Atsakyti

Prašome įrašyti komentarą
Įrašykite savo vardą